Menu

40 facebookových skupín pre marketérov

Autor Petra Zeidlerová Petra Zeidlerová

Vyhrnuli sme si rukávy a pustili sa do veľkej facebookovej pátračky! Našli sme 40 skupín, v ktorých sa rieši marketing, reklama a podobné pikantnosti.

Všeobecné skupiny

Ste radi v obraze? Prejdite si tieto skupiny. Nie su konkrétne zamerané a dozviete sa v nich informácie naprieč celým online marketingom. Dámy z nášho timu napríklad nedajú dopustiť na skupinu #HolkyzMarketingu. Vládne tu nežná ženská atmosféra, na ktorú dohliada samotná Pavlína Louženská.

SEO

Keby ste sa chceli pridať len do jednej českej SEO skupiny, vyberte si SEOloger: Veřejná diskuze o SEO. Založil ju Pavel Ungr a s otcovskou láskou tu zdieľa najnovšie informácie a spoločne s ďalšími odborníkmi odpovedá na otázky.

PPC

Bije vaše srdce pre PPC? Tak to by ste nemali chýbať v skupine PPC specialist SK/CZ. Tunajší členovia sa riadia heslom “Viac hláv, viac rozumu”. Klasicky sa tu zdieľajú novinky a odpovedá sa na rôzne otázky.

Sociálne siete

Pokiaľ máte slabosť pre sociálne siete, podľahnite jej a pridajte sa do nasledujúcich skupín. V množstve prípadov budete musieť oprášiť svoju angličtinu, ale našli sme aj pár českých odkazov:

Copywriting

Nezáleží na tom, či plodíte pútavé texty od rána do večera alebo niečo napíšete raz za uhorský rok. Dobré tipy sa raz za čas hodia každému. Keď požiadate o prístup do skupiny Copywriteři a další psavci ?, nič tým nepokazíte.

Affiliate marketing

V prípade, že sa zaujímate o affiliate marketing, môže sa vám hodiť tento zoznam::

Grafika

Je váš svet poskladaný z fotiek, obrázkov a log? V týchto skupinách sa potom budete cítiť ako ryba vo vode:

Čo by sa vám ešte mohlo hodiť

Existuje mnoho ďalších oborov, ktoré s online marketingom viac-menej súvisia – napríklad problematika e-shopov, blogovanie, WordPress… Možno až niektorá z týchto skupín uspokojí váš hlad po vedomostiach:

Kde hľadať prácu

Úspešne ste zložili poslednú skúšku v Digitálnej garáži a teraz si brúsite zuby na nejaký ten dream job v online marketingu? Rozhoďte siete na týchto miestach:

Poznáte ešte nejakú facebookovú skupinu, ktorá vás v marketingu inšpiruje? Sem s ňou!

Doplnenie ďalších skupín:

SHARING IS CARING!

20.06.2017

Komentáře